top of page
maxresdefault.jpg

Музична розвага «Хто сильніший — Зима чи Весна?»

    15 лютого відзначаємо древнє національне свято, що символізує зустріч зими та весни. Наші предки вірили, що на Стрітення зима надягає сім кожухів, а весна прибуває у самісінькій сорочці. І починають ці одвічні суперниці змагатися — хто кого подужає. Недарма в народі це свято називали Зимобор. Утім як зимонька цього дня не лютувала, їй все ж доводилося передати трон володарювання теплу.

   Наші малята із задоволенням приймали участь у святковому дійстві. Діти на святі з нетерпінням чекали приходу Весни і Зими з піснями, іграми, веселощами. Приходу Зими раділи всі малятка, бо кожен любить зимові ігри, розваги. Завітала на свято Синичка, пограла з дітками та й полетіла з чарівними ключиками відчиняти двері Весні.

   Прихід Весни не був несподіванкою. О, як радісно відчувати тепло сонця, спів пташок, появу тендітних квіточок. З Весною хороводи водили, у ігри грали, танцювали, квіточки складали.

     Протистояння Зими і Весни відбувалось у боротьбі за владу над природою в майбутньому. Із цього двобою Весна вийшла переможницею, звичайно ж завдяки підтримці наших вихованців.

   Пригадали наші діти  ще про один звичай – випікання пташок «жайворонків». Люди вірили, що птахи на своїх крилах приносять з далекого краю Весну, проганяють холодну Зиму. Кухари закладу спекли для  малят «жайворонків». По завершенню свята діти вийшли на майданчик і закликали весну.

hqdefault.jpg
bottom of page